Відбулась робоча нарада для керівників закладів культури та освіти селищної ради.

Дата: 30.11.2023 12:02

Фото без опису  Фото без опису

Сьогодні, 30 листопада 2023 року в приміщенні Новогуйвинської селищної ради відбулася робоча нарада, участь у якій взяли заступник селищного голови Тетяна ПАРФЕНТІЄВА, керуюча справами селищної ради Тамара ПОДОРОЖНА, представники відділу культури, розвитку туризму, молоді і спорту Новогуйвинської селищної ради, керівники КЗ «Публічна бібліотека», керівник відділу освіти селищної ради Валентина СЛІНЧУК та керівники управлінь Новогуйвинської селищної ради.

Під час наради обговорювались найбільш  актуальні  питання які турбували представників громад сфери культура та освіти. Одне з питань обговорювання - формат проведення новорічних свят, враховуючи заходи безпеки та заходи з економії бюджетних коштів, адже кожана дитина має відчути свято, оскільки життя не можливо відкладати навіть в умовах військового стану.

Фото без опису  Фото без опису