Вітання секретаря селищної ради до КП «Житомирводоканал»

Дата: 30.11.2023 09:15

Фото без опису  Фото без опису

Це серйозний ювілей великого підприємства! Комунального підприємства з історією та перспективами.

Новогуйвинська громада має безпосередній зв’язок з КП «Житомирводоканал», адже наші жителі та наші об’єкти користуються їхніми послугами. А що таке підприємство? Це – люди, колектив! Саме вони забезпечують якість та стабільність, перевірені часом.

Хочу щиро від імені жителів Новогуйвинської селищної ради привітати колектив  КП «Житомирводоканал» з цим чудовим ювілеєм.

Бажаю кожному з Вас міцного здоров’я, втілення заповітних мрій та терпіння! Всі ви сьогодні працюєте в непростих умовах, забезпечуючи стабільність у суспільстві, піклуючись про якість життя наших співгромадян. Нехай ваші добро і самовідданість повертаються сторицею!

З ювілеєм!

Секретар селищної ради                                 Олександр ЛОВИНЮК