У Сінгурівському ЗДО "Дивограй" відбулися заходи до Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору

Дата: 24.11.2023 15:33

Фото без опису  Фото без опису

В четверту суботу листопада в Україні відзначають пам`ятний день жертв Голодомору 1932-1933 років.

З метою гідного вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років 24 листопада у Сінгурівському ЗДО « Дивограй» були проведені заходи з метою вшанування пам’яті жертв голодомору, донесення до дітей масштабів жорстокості, з якою винищували український народ, виховання особистої стурбованості кожного за події тих років.

В цей день у закладі було обмежено проведення розважальних заходів, та вшановано пам'ять загиблих від голоду земляків хвилиною мовчання.

З дітьми було проведено бесіди на тему «Хліб – усьому голова», години спілкування «Скорботна пам'ять поколінь». Діти ознайомилися з символом Голодомору «Незабудки пам'яті». Діти старшої групи виготовили аплікації, де відтворили колоски, які в ті страшні часи були на вагу золота. а також розмальовували свічечки пам`яті. Роботи дітей стали основою виставки « Пам`ятаємо»

Вихователі з дітьми провели акцію «Засвіти свічку»

Пам'ять про Голодомор має бути вічною, як реквієм, як пересторога всім людям на землі.

Фото без опису  Фото без опису