Ніколи не забудемо та не пробачимо. День пам’яті жертв Голодомору.

Дата: 25.11.2023 08:20

Шановні жителі громади!

25 листопада українці вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових голодів 1921-1923 та 1946-1947 років.

У 2006 році Україна офіційно визнала Голодомор геноцидом свого народу, адже внаслідок штучних голодів загинули мільйони невинних людей.

На жаль, історія повторюється. У 2023 році День пам’яті жертв Голодомору має особливе значення – минуло 90 років і через десятиліття росія знову повторює страшні злочини проти українців, руйнуючи цивільну інфраструктуру, школи, лікарні, житлові будинки, вбиваючи та катуючи мирних жителів.

Шановна громадо! Схилімо голови в глибокій жалобі за тими людьми, які загинули голодною смертю. У спільній молитві згадаймо усіх жертв голодоморів, запалімо свічку пам’яті у власній оселі та у своїй душі!

Висловлюю співчуття нащадкам, родинам загиблих. Нехай Господь прийме їхні душі до Царства Божого, а нас укріпить у вірі, надії, любові.

Нехай на столі українців завжди буде хліб, у наших дітей щасливе і ситне дитинство,  а у державі - високий рівень добробуту.

Світла пам’ять безвинно загиблим!

Секретар селищної ради             Олександр ЛОВИНЮК