День Гідності і Свободи!

Дата: 21.11.2023 15:47

В Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи. Його встановлено указом Президента України від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня двох знаменних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. В цей день ми вшановуємо тих, хто не тільки своїми справами, а й втраченим життям продемонстрував бажання жити у вільній та демократичній державі.

Представники педагогічного та учнівського колективів Озерненського ліцею долучились до урочистостей. Директор ліцею Анатолій ВЛАСЮК звернувся до учнів зі словами: «Ми – українці – свідомий і відповідальний народ, здатний відстоювати свій вибір. Ми подали історичний приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує нас довкола спільної мети». Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих за свободу та незалежність нашої держави і поклали квіти до пам’ятника «Захисникам України» та меморіальної дошки В. Гнатюку.