УВАГА!!! У Центрі надання адміністративних послуг здійснюється прийом документів для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі ID-картки.

Дата: 21.11.2023 10:53

У Центрі надання адміністративних послуг Новогуйвинської селищної ради (смт. Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, 5) здійснюється прийом документів для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі ID-картки.

Для отримання адміністративних послуг (оформлення паспортів)  сплачується відповідний адміністративний збір.

Виготовлення паспорта громадянина україни у формі ІD – картки коштує 450 грн. (20 робочих днів), терміново (10 робочих днів) – 820 грн. При оформленні нового паспорта громадянина України, у зв’язку з псуванням попереднього, – додатково стягуватиметься держмито у розмірі 34 грн.

При досягненні 14-річного віку, перше виготовлення паспорта громадянина України у формі ІD – картки, – безкоштовне.

Вартість виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт) становить 856 грн. (термін виготовлення – 20 робочих днів), терміновий ( 10 робочих днів) – 1496 грн.

Про готовність паспорта суб’єкти звернення можуть дізнатися статус заяви на сайті dmsu.gov.ua.

Телефони для довідок: +38(097) 405 20 50.

Графік роботи:

з понеділка по четвер – з 9.00 до 15.00 год;

п’ятниця - з 09.00 до 14.00 год;

Для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон необхідно подати оригінали  документів:

•  паспорт громадянина України;
  •  податковий номер (РНОКПП);
  •  витяг з реєстру територіальної громади (про реєстрацію місця проживання) (за наявності);
  •  документи, що підтверджують сплату адміністративного збору
  •  попередній паспорт громадянина України для виїзду за кордон (за наявності);
  •  свідоцтво про народження (для особи яка не досягла 14 – річного віку).

Для оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки (обмін) необхідно подати оригінали документів:

•  паспорт громадянина України;
  •  податковий номер (РНОКПП) (за наявності);
  •  документи, що підтверджують сплату адміністративного збору
  •  попередній паспорт громадянина України для виїзду за кордон (за наявності);

Для оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки по досягненню 14-річного віку (вперше) необхідно подати оригінали документів:

•  свідоцтво про народження;
  •  податковий номер (РНОКПП) (за наявності);
  •  оригінали документів, що підтверджують громадянство та посвідчують особи обох батьків (паспорт громадянина України).