Для учнів 10-11 класу Сігурівського ліцею було проведено навчально-практичне заняття з ознайомлення та практичного керування безпілотними літальними апаратами

Дата: 17.11.2023 14:47

Фото без опису  Фото без опису

З 24 лютого 2022 року триває масштабний етап війни росії проти України. Боротьба ведеться на фронтах зіткнення, а також з цивільним населення, яке у постійному страху та напрузі від застосування ударів з повітря.

Враховуючи виклики сьогодення, для учнів 10-11 класу, що вивчають предмет Захист України, було проведено навчально-практичне заняття з ознайомлення та практичного керування безпілотними літальними апаратами. До такого заняття охоче приєднались і учні менших класів, які виявили неабияку зацікавленість та активність. В ході заходу було представлено корисну інформацію про типи БПЛА, їх будову та застосування. Також учні отримали інформацію про літальні апарати які використовуються на озброєнні в ЗСУ, а також про ворожі пристрої.

Гарним завершенням зустрічі стало практичне навчання з керування БПЛА таких як навчальний fpv-дрон BetaFPV cetus 2, навчальний квадрокоптер Mavic 2 zoom та fpv-дрон Darvin fpv 5. Учні з великим зацікавленням і напругою керували дронами та намагалися виконати завдання пілотажу дуже точно і злагоджено.

Можливо, для когось це заняття стане вмотивованим кроком для виникнення рушійної інженерної думки, що стане великим щитом для нашого захисту в майбутньому, адже ця війна - це війна технологій.

Фото без опису  Фото без опису