№ 1423 Про звільнення заступника Новогуйвинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сороки В.А.

Дата: 17.11.2023 13:51

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 1423

(тридцять дев’ята сесія восьмого скликання)

«10» листопада 2023 р.                                                        смт Новогуйвинське

Про звільнення заступника

Новогуйвинського селищного голови

з питань діяльності виконавчих органів ради

Сороки В.А.

Керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Кодексом законів про працю України, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звільнити СОРОКУ Віталія Анатолійовича  з посади заступника Новогуйвинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради за угодою сторін, відповідно до пункту 1 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України 16 листопада 2023 року.

Підстава: заява Сороки В.А. від 18.10.2023.

2.Відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області відповідно до статті 24 Закону України «Про  відпустки», статті 116 Кодексу законів про працю України, провести повний розрахунок з Сорокою В.А.

3.Відділу управління персоналом Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області відповідно до статті 47 Кодексу законів про працю України в день звільнення видати Сороці В.А. належним чином оформлену трудову книжку та копію цього рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради  з питань законності, правопорядку, запобігання корупції, регламенту та депутатської діяльності та керуючого справами Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області    Тамару ПОДОРОЖНУ.

Секретар селищної ради                                                         Олександр ЛОВИНЮК