№ 1410 Звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо передачі на потреби ЗСУ транспортних засобів, конфіскованих за керування ними у нетверезому стані

Дата: 17.11.2023 13:17

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 1410

( тридцять дев’ята сесія восьмого скликання)

«10» листопада 2023 року                                    смт Новогуйвинське

у нетверезому стані

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про статус депутатів місцевих рад»,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити текст звернення депутатів селищної ради до Президента України та Верховної Ради України щодо передачі на потреби ЗСУ транспортних засобів, конфіскованих за керування ними у нетверезому стані (стані алкогольного, наркотичного сп’яніння) (додається).

2. Доручити секретарю селищної ради підписати звернення.

3. Надіслати звернення Президенту України, Верховній Раді України.

Секретар ради                                                                             Олександр ЛОВИНЮК

Звернення

до Президента України та Верховної Ради України

щодо вилучення авто за керування у нетверезому стані на потреби Збройних сил України

З метою посилення відповідальності за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння пропонуємо  статтю 130 Кодексу про адміністративні правопорушення, крім передбачених покарань, доповнити таким текстом: «В умовах правового режиму воєнного або надзвичайного стану керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння, тягне за собою конфіскацію транспортного засобу для подальшої передачі на потреби підрозділів Збройних сил України».

Ці доповнення спрямовані на попередження порушень водіями Правил дорожнього руху  шляхом суттєвого посилення адміністративної відповідальності за такі порушення,  також на допомогу Збройним силам України в частині комплектації автомобілями.

За дорученням депутатів

секретар Новогуйвинської селищної ради

Житомирського району

Житомирської області                                                     Олександр ЛОВИНЮК