№1409 Про затвердження Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Благоустрій громади» Новогуйвинської селищної ради на 2023рік»

Дата: 17.11.2023 12:45

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №1409

(тридцять дев’ята сесія восьмого скликання)

«10» листопада 2023 р.                                                 смт Новогуйвинське

Про затвердження Програми «Фінансова

підтримка комунального підприємства

«Благоустрій громади» Новогуйвинської

селищної ради на 2023рік»

Керуючись ст.26, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення стану розрахунків за обов’язковими платежами, податками та зборами, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів від 20.09.2023р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму «Фінансова підтримка комунального підприємства «Благоустрій громади» Новогуйвинської селищної ради на 2023рік» (додається).

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету та фінансів.

Секретар селищної ради                                              Олександр ЛОВИНЮК

Додаток

до рішення ____ сесії Новогуйвинської селищної ради восьмого скликання від «__» _______ 2023р.

№ ___

«Фінансова підтримка комунального підприємства «Благоустрій громади»

Новогуйвинської селищної  ради на 2023 рік»

1. Проблеми, на розв’язання яких спрямована Програма, та обґрунтування необхідності їх розв’язання

Програма «Фінансова підтримка комунального підприємства «Благоустрій громади» Новогуйвинської селищної  ради на 2023 рік» (далі-Програма) розроблена на виконання ст. 91 Бюджетного кодексу України, Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України та відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

1. Мета Програми

Метою Програми є забезпечення стану розрахунків за обов’язковими платежами, податками та зборами, іншими фінансовими зобов’язаннями  Комунального підприємства «Благоустрій громади» селищної ради, шляхом надання фінансової підтримки з бюджету Новогуйвинської селищної територіальної громади.

КП «Благоустрій громади» є комунальним унітарним комерційним підприємством, створеним Новогуйвинською селищною радою Житомирського району Житомирської області (далі – селищна рада) відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших законодавчих актів України. Комунальне підприємство має борги по заробітній платі перед найманими працівниками, податкові борги, пені та штрафи за несплаченими податками і зборами.

3. Основні завдання Програми

- виконання зобов’язань по виплаті заробітної плати;

- виконання оплати податків та зборів, штрафних санкцій і пені;

- виконання інших платежів за зобов’язаннями.

Реалізація цієї Програми забезпечить вирішення питань, пов’язаних з веденням господарської діяльності підприємства.

4.Обсяги та джерела фінансування програми

Фінансування Програми здійснюється відповідно до законодавства України за рахунок коштів бюджету Новогуйвинської селищної територіальної громади. Фінансування Програми здійснюється у межах фінансових можливостей бюджету Новогуйвинської селищної територіальної громади.

5.Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням Програми здійснює постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів.

6.План фінансування

Комунальне підприємство

Термін  виконання

Сума (тис.грн.)