Про проведення ІІ етапу (громадівського) ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Дата: 09.11.2023 12:38

Фото без опису  Фото без опису

З метою вшанування багатогранного творчого доробку Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської молоді, розвитку її здібностей, виховання шанобливого ставлення до мови і традицій українського народу, підвищення рівня мовленнєвої культури  здобувачів освіти громади Відділ освіти Новогуйвинської селищної ради вже третій рік поспіль організовує проведення ІІ етапу (громадівського) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Цього року ІІ етап  з нагоди ХІV Міжнародного мовно-літературного творчого конкурсу відбувся  09 листопада 2023 року  на базі Новогуйвинського ліцею імені Сергія Процика. Учасники конкурсу - учні Новогуйвинського ліцею імені Сергія Процика, Озерненського ліцею, Сінгурівського ліцею, Вертокиївського ліцею, Троянівського ліцею, Озерянківської гімназії, Головенківської гімназії, Пряжівської гімназії.

Згідно з Положенням про Конкурс, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №571, всі  освітні заклади України беруть участь у творчих випробуваннях, які відзначаються різним рівнем складності - залежно від віку та напряму навчання його учасників.

Учасники ІІ (громадівського етапу) конкурсу   продемонстрували здатність до критичного мислення,  аналізу мовно-літературного та культурно-історичного матеріалу, творчі здібності, належне володіння художнім словом, грамотність, що дало можливість віднайти майбутніх поетів, прозаїків, літературознавців, мовознавців, журналістів.

Члени журі конкурсу – вчителі української мови та літератури Новогуйвинської селищної ради перевіряли роботи зашифрованими, завдяки цьому забезпечувалася об’єктивність у визначенні 3-х переможців.

Від імені організаторів конкурсу і членів журі бажаємо всім учасникам творчого натхнення, розуміння глибини і краси художнього слова, задоволення від власних оригінальних знахідок. Успіхів вам, майбутні літератори, журналісти, громадські діячі, успішні фахівці своєї справи.

Переможець ІІ (громадівського) етапу представлятиме Новогуйвинську ТГ під час проведення ІІІ (обласного) етапу.

Фото без опису  Фото без опису