Колективи та солісти КЗ «Центр культури та творчості» Новогуйвинської селищної ради взяли участь у 14-му Всеукраїнському фестивалі-конкурсі аматорської творчості «Пісенні візерунки»

Дата: 06.11.2023 12:24

Фото без опису  Фото без опису

5 листопада колективи та солісти КЗ «Центр культури та творчості» Новогуйвинської селищної ради взяли участь у 14-му Всеукраїнському фестивалі-конкурсі аматорської творчості «Пісенні візерунки», який відбувся в смт Гостомель. Метою фестивалю є збереження, подальший розвиток пісенного та хореографічного спадку українського народу, розширення музично – просвітницької діяльності аматорських колективів та окремих виконавців, залучення їх до активної участі у культурному житті держави.

Виступи наших учасників викликали справжній фурор та по праву були високо оцінені членами журі.

🏆ГРАН-ПРІ фестивалю-конкурсу отримав гурт «Passion Group» (художній керівник - Ілля Ємець).

🥇Диплом за 1 місце у категорії «Вокальні ансамблі» та особливу відзнаку від Митрополита Київського і всієї України Епіфанія отримав народний вокальний ансамбль «Любавушка» (художній керівник - Ярослав Яворський).

🥇В номінації «Аматори старші за 30» переміг Ярослав Яворський, у віковій категорії 15-19 років - Дарʼя Астахова, у віковій категорії 20-30 років - Ілля Ємець.

🥉Зразковий хореографічний колектив «Посмішка» (керівник - Євгенія Вербило) отримав диплом за 3 місце.

Пишаємося досягненнями наших найкращих колективів та солістів! Щиро вітаємо з перемогою, бажаємо наснаги та натхнення!