Вітання секретаря селищної ради з Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 05.11.2023 08:30

У першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери!

Цього дня хочу висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього. Переконаний, вам вистачить сили, витримки та професіоналізму для подолання всіляких перешкод у справі поліпшення соціального захисту тих, хто його потребує.

У цей день хочеться сказати спасибі кожному працівнику соціальної сфери за щоденну нелегку працю. Нехай заслужена повага від людей надає вам сили і натхнення й надалі служити людям.

💛💙Від імені всіх жителів Новогуйвинської громади висловлюю слова глибокої поваги та вдячності за вашу працю! Зичу міцного здоров'я вам і вашим близьким, невичерпної життєвої енергії, добробуту, достатку та здійснення всіх заповітних мрій!

З повагою,

секретар селищної ради            Олександр ЛОВИНЮК