Плетіння маскувальних сіток – дієвий спосіб підтримки ЗСУ

Дата: 03.11.2023 15:15

Черговий раз передано зібрані працівниками селищної ради кошти на закупку матеріалу на виготовлення захисних сіток для потреб українських воїнів.

Кошти в сумі 12 750 грн передані волонтерам, які плетуть сітки в Новогуйвинському будинку культури  та «Майстерні Перемога» в смт Озерне.

Наявність маскувальних сіток дуже важлива, особливо на лінії вогню. Вони допомагають захищати і техніку, і бліндажі, а отже найголовніше – життя наших захисників і захисниць.

Плетіння маскувальних сіток — це кропітка ручна робота. Дякуємо майстрам-волентерам за їхню допомогу, за те що працюють  не покладаючи рук, докладають максимум зусиль аби допомагати нашим захисникам.

Також в рамках волонтерської діяльності за нагальною потребою передано продукти харчування (сало, твердий сир, часник) для військових, які перебувають на лікуванні.

Лише спільними зусиллями ми можемо наблизити нашу ПЕРЕМОГУ!