У Сінгурівському ліцеї відбулося відкриття Класу безпеки.

Дата: 30.10.2023 09:33

Під час урочистостей до учасників освітнього процесу звернулися начальник Відділу освіти Новогуйвинської селищної ради Валентина СЛІНЧУК та представник ДСНС Костянтин МЕЛЬНИК. Вони наголосили учням на важливості збереження найціннішого – свого життя.

✅Клас безпеки – це Всеукраїнський проєкт, мета якого - вивчення правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги.

Клас безпеки Сінгурівського ліцею розділений на кілька навчальних осередків та обладнаний відповідним інвентарем, тут створено ігровий куточок та місце психологічного розвантаження.