№ 206-ОД Щодо забезпечення виконання керівниками комунальних підприємствах селищної ради Порядку вилучення з відкритого доступу декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Дата: 24.10.2023 09:18

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

24.10.2023р.             смт Новогуйвинське                              № 206-ОД

Щодо забезпечення виконання керівниками

комунальних підприємствах селищної ради

Порядку вилучення з відкритого доступу

декларації особи, уповноваженої на виконання

функцій держави або місцевого самоврядування

Керуючись пунктом 2-11 ПРИКІНЦЕВИХ ПОЛОЖЕНЬ Закону України «Про запобігання корупції», ст. ст. 42, 50, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підпунктом 4 пункту 3, пунктом 4 Порядку вилучення з відкритого доступу декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого наказом Національного агентства  з питань запобігання корупції від 12.10.2023р. №221/23:

1. Керівникам комунальних підприємств Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області: комунального підприємства «Благоустрій громади», комунального підприємства «Озерне», Новогуйвинського виробничого житлово-експлуатаційного комунального підприємства, комунального некомерційного підприємства «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня»,  комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги»:

1. Забезпечити виконання у комунальному підприємстві положень Порядку вилучення з відкритого доступу декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого наказом Національного агентства  з питань запобігання корупції від 12.10.2023р. №221/23 (далі – Порядок).

1.  Здійснити заходи щодо встановлення суб’єктів декларування, які працюють (працювали) у комунальному підприємстві у звітні періоди (з 01.01.2021р.), відряджені на комунальне підприємство, декларації  яких підлягають вилученню.

1. У разі встановлення у комунальному підприємстві суб’єктів декларування, декларації яких підлягають вилученню, подавати селищному голові,  секретарю селищної ради із супровідним листом, засвідченим печаткою підприємства, письмову інформацію про таких осіб, за формою, визначеною у  Додатку до Порядку, та письмові заяви таких суб’єктів декларування із зазначенням у них підстав для вилучення декларації (частина статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»), документи, що підтверджують право на вилучення декларації, і завірені відповідальною посадовою особою підприємства та печаткою підприємства копії паспорту, реєстраційного номера облікової картки платника податків, інших документів, що підтверджують належність до членів сім’ї суб’єкта декларування.

1. Покласти на керівників комунальних підприємств Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області: комунального підприємства «Благоустрій громади», комунального підприємства «Озерне», Новогуйвинського виробничого житлово-експлуатаційного комунального підприємства, комунального некомерційного підприємства «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня»,  комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» персональну відповідальність за своєчасність подання інформації і документів та їх достовірність.

Секретар селищної ради                                                     Олександр ЛОВИНЮК

Розсилка

розпорядження від ___________ №____

«Щодо забезпечення виконання керівниками комунальних підприємствах селищної ради Порядку вилучення з відкритого доступу декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування»