№205-ОД Про прийняття на громадські роботи Назаренка Микити Сергійовича

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

24.10. 2023 р.          смт Новогуйвинське                           №205-ОД

Про прийняття на громадські роботи

Назаренка Микити Сергійовича

Керуючись Законом України «Про пробацію», Кримінальним Кодексом України, Кримінально виконавчим Кодексом України, на виконання постанови Житомирського районного суду Житомирської області від 08 травня 2023 року по справі №278/1809/23, провадження № 3/278/1383/23 та згідно направлення Житомирського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області від 24.10.2023  № 33/7/3290-2023:

1.Прийняти Назаренка Микиту Сергійовича,  __________ року народження, проживаючого за адресою: вул. __________, _____, кв. _____ в смт Озерне Житомирського району, Житомирської області на громадські роботи по санітарній очистці території смт Озерне, Житомирського району Житомирської області з 25 жовтня 2023 року.

Кількість годин для відпрацювання – 40 годин. Роботи виконувати: з 9.00 год. до 13.00 год.

2. Призначити Вівденка Олександра Олександровича, старосту Озерненського старостинського округу, відповідальним за організацію та виконання громадських робіт гр. Назаренком М.С.

3. Вівденку Олександру Олександровичу, старості Озерненського старостинського округу, провести інструктаж з техніки безпеки з Назаренком М.С., про що зробити відмітку в Журналі реєстрації інструктажів з техніки безпеки та забезпечити контроль за відпрацюванням Назаренком М.С. громадських робіт.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами Новогуйвинської селищної ради Тамару ПОДОРОЖНУ.

Секретар ради                                                             Олександр ЛОВИНЮК