№ 200-ОД Про створення комісії для візуального обстеження об’єкта оренди

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

19.10.2023 р.        смт Новогуйвинське                           № 200-ОД

Про створення комісії для візуального

обстеження об’єкта оренди

У зв’язку із надходженням заяви від орендаря - фізичної особи-підприємця Стройванс Ніни Василівни щодо отримання дозволу на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого відповідно до договору оренди від 29.09.2022 №12-Н нерухомого комунального майна, керуючись статтею 21 Закону «Про оренду державного та комунального майна», пунктом 158 Порядку передачі  в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою КМУ від 03.06.2020 №483, статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Створити комісію для проведення візуального обстеження об’єкта оренди - нежитлових приміщень будівлі колишньої аптеки, літ.А, загальною площею 86,6 кв.м. та допоміжних будівель до неї у складі: сарай, літ. Б, площею 19,7 кв.м., вбиральня, літ У, площею 2 кв.м., розташованих за адресою: вул. Войтицького, 9а, село Троянів, Житомирського району, Житомирської області, у наступному складі:

Юрчук Святослав Євгенович             начальник відділу містобудування,

архітектури, житлово-   комунального                                                                                         господарства, благоустрою та

комунальної власності -  голова комісії;

Андрійчук Ігор Миколайович           головний спеціаліст відділу земельних

ресурсів та екології;

Степура Тетяна Іронимівна -              головний спеціаліст відділу                                                                                                     містобудування, архітектури, житлово –

комунального господарства,                                                                                                          благоустрою та комунальної власності;

Білеуш Микола Іванович -                  староста Троянівського старостинського

округу

Гребенюк Олександр Павлович         депутат Новогуйвинської селищної ради

(за згодою)

2. Комісії провести візуальний огляд та скласти акт обстеження  об’єкта оренди, зазначеного в пункті 1 даного рішення, в якому зазначити опис стану обꜥєкта, необхідність проведення капітального ремонту (невідꜥємних поліпшень) та додати фотографічні зображення.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяну ПАРФЕНТІЄВУ.

Секретар ради                                                                 Олександр ЛОВИНЮК