"Осінь чарівниця"

Дата: 20.10.2023 14:29

Осінь  чарівниця в гості завітала до Новогуйвинського закладу дошкільної освіти «Дзвіночок» і подарувала всім чудове свято. Пройшло воно захоплююче та весело, адже цьому передувала велика підготовча робота.

Яскраві осінні барви об’єднали усіх вихованців, які охоче та від душі розважалися у музичній залі. Усі дітки із задоволенням співали пісні, танцювали, розказували вірші, дякуючи осені за її красу та врожаї.

На завершення пані Осінь усіх почастувала своїми дарами – смачними яблучками, горішками та пиріжками.
       Вихованці та всі присутні отримали неабияке задоволення, безліч позитивних емоцій та гарний настрій.

Тож у такій атмосфері тепла, затишку і веселощів промайнуло ще одне свято у нашому закладі, такі заходи ще більше об’єднують колектив, роблять його дружнім та  єдиним.