Щодо стану готовності об’єктів критичної інфраструктури

Дата: 20.10.2023 14:21

З метою забезпечення  безперебійної роботи водостанції в селищі Озерне, у разі можливого локдауну,  в поточному році за кошти селищної ради на було встановлено дизельгенератор потужністю 110 кВт. з системою АВР. Також було встановлено дизельні генератори на свердловинах в с. Сінгури потужністю 15 кВт. та 12 кВт., та водостанції в с. Головенка - 25кВт.

В селищі Озерне на очисних спорудах було встановлено дизельгенератор потужністю 125 кВт.

Технічно, водостанція та очисні споруди готові працювати у разі аварійного відключення електропостачання. Працівники пройшли необхідні інструктажі, запуски генераторів проводяться  згідно регламенту використання.

Також за кошти місцевого бюджету був виконаний поточний ремонт  на водостанції в селищі Озерне (замінено вікна на металопластикові, пошкоджені внаслідок агресії рф на території селищної ради)

Окрім того було закуплено 2 глибинних насоси, які встановлені на артезіанські свердловини замість зношених.