Селищна рада вкотре збільшила обсяги фінансування місцевої Програми надання шефської допомоги  військовим частинам

Дата: 19.10.2023 14:39

Селищна рада на позачерговому засіданні 19 жовтня вкотре збільшила обсяги фінансування місцевої Програми надання шефської допомоги  військовим частинам та запланувала у Програмі додатково 8 981 180  грн. для їх виділення військовим частинам Збройних Сил України на цьому ж засіданні. Але, при вирішенні питання внесення змін до бюджету та фактичному виділенні цих коштів, депутати так і не знайшли спільного рішення, а тому кошти не виділили.

Селищна рада постійно збільшує допомогу Збройним Силам України. Так, з початку повномасштабної війни і до 19 жовтня з бюджету громади сукупно виділено ЗСУ кошти та у повній мірі їх профінансовано в сумі 44 392 765 грн, зокрема: у 2022 році – 23 675 400 грн., упродовж дев’яти місяців 2023 року – 20 717 365 грн.

Крім того, селищною радою у 2023 на суму більш як 3 млн грн проведено закупівлі на придбання дронів (квадрокоптерів), частину з яких уже придбано та передано Силам оборони України.