Відбулося позачергове пленарне засідання 40 сесії 8 скликання

Дата: 19.10.2023 14:29

Сьогодні,  19 жовтня 2023 року в залі засідань Новогуйвинської селищної ради відбулося пленарне засідання позачергової 40 сесії 8 скликання під головуванням секретаря селищної ради Олександра ЛОВИНЮКА.

На сесії зареєструвалося 19 депутатів із 26, тож кворум було дотримано. На початку сесії секретар селищної ради оголосив хвилину мовчання щодо вшанування пам’яті всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок  російської агресії.

Сесію було скликано виключно для розподілу залишку в розмірі 9 млн.грн. на потреби Збройних Сил України в рамках надання Шефської допомоги. З них 3 млн.грн. мало бути направлено на забезпечення заходів по створенню та оснащенню мобільних вогневих груп для захисту об’єктів критичної інфраструктури  Житомирської області. Це питання дуже нагальне та повністю зрозуміле, яке не потребує попереднього обговорення, тому що, перевиконання дохідної частини у розмірі 9 млн.грн розподіляється на Збройні Сили України

Фото без опису  Фото без опису

Певна група депутатів була невдоволена тим, що не була проведена постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів. Вимога була виконана, оголосивши перерву пленарного засідання 40 сесії, було проведено засідання постійної комісії під головуванням Сергія ЧЕПЮКА,  який на разі служить в ЗСУ.

Під час проведення комісії це питання було розглянуто та одноголосно підтримано членами комісії.

Після перерви депутати знову зареєструвалися і продовжили пленарне засідання 40 сесії, але в обговоренні даного питання спільної думки, на жаль, не знайшли. Секретарем селищної ради Олександром ЛОВИНЮКОМ  було оголошено про перерву в роботі сесії.

Про продовження роботи пленарного засідання 40 сесії 8 скликання депутатів та громадськість буде повідомлено додатково.

З результатами поіменного голосування можна ознайомитися тут

Фото без опису  Фото без опису