Україну сколихнула хвиля самогубств серед підлітків

Дата: 19.10.2023 12:24

Зазвичай на такі вчинки дітей спонукає явище «романтизації суїциду» та стан афекту, коли душевний біль видається настільки глибоким, що його неможливо зупинити інакше.

🔹 За таких умов дорослі часто починають активно перевіряти соціальні мережі своїх дітей. Проте, це слід робити з урахуванням їхньої особистої приватності, підписуючись на їхні сторінки публічно, щоб не порушувати їхні довіру та особистий простір.

🔸 Важливо пам’ятати, що навіть найменші зміни в емоційному стані підлітків можуть бути вчасно помічені, і їм може бути надана необхідна підтримка. Тож зібрали перелік тривожних «червоних прапорців», які не варто ігнорувати, та поради нешкідливого втручання для дорослих.

🙌 Будьте уважними до своїх рідних, створюйте гармонійне живе спілкування, ставте відкриті запитання, щоб разом знаходити відповіді, та пам’ятайте – найкраще, що ви можете подарувати своїм дітям – це любов та підтримка в житті.