Проведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи служби у справах дітей

Дата: 16.10.2023 09:03

Проведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи служби у справах дітей, метою якою є здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки по вихованню та утриманню дітей, сприяння нормалізації соціально-психологічного клімату в родинах.

Службою у справах дітей спільно з працівником КУ «Центр надання соціальних послуг» Новогуйвинської селищної ради провели  12.10.2023 року спільний рейд в Головенському, Пряжівському та Сінгурівському старостинських округах. Метою рейду була перевірка умов проживання, виховання та утримання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

У ході проведення рейду здійснено обстеження матеріально-побутових умов проживання 6-ох сімей, в яких виховується 10 дітей. За результатами рейдового заходу складено відповідні акти.

З батьками дітей проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях, недопущення домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми та зловживання алкогольними напоями, пошуків роботи та працевлаштування за місцем проживання.