Продовжуємо роботи щодо впровадження в наших освітніх закладах енергоефективності.

Дата: 12.10.2023 09:39

Піклування про дітей - це піклування про майбутнє нашої країни!💛💙

Проводимо капітальний ремонт - термосанацію Новогуйвинського закладу дошкільної освіти "Дзвіночок"🛎️. Це окраса селища Новогуйвинське і всієї нашої громади.🌸Він знаходиться в центрі селища, і ми хочемо, щоб діти тут навчалися та виховувалися в належних умовах, а педагогам було приємно працювати.

1 вересня заклад відзначив 50-річний ювілей. За весь час тут проводився єдиний капітальний ремонт всієї будівлі - у 2006 році замінили плоский дах на шатровий. Також проводився капремонт двох груп та харчоблоку.

🔰У закладі нині, згідно списків, - 140 дітей при проектній потужності закладу - 182 дитини. Реально нині заклад відвідує 75 дітей, у зв'язку з різними обставинами.

Масштабні ремонтні роботи завжди несуть додаткове навантаження, що лягає на плечі колективу. Дякуємо педагогам на чолі з керівником закладу Людмилою Григорівною за те, що, за будь яких умов, продовжують піклуватися про наших дітей.

🌿Шановні педагоги, ваш професіоналізм та відданість педагогічній місії надихає! 🥰

Дуже сподіваємося, що вже незабаром завершимо всі роботи, аби цей заклад зустрів зиму з комфортом та енергоефективністю.

🌿Разом піклуємося про наших дітей, про їх здоров'я, безпеку та комфорт.

✔️Дякуємо платникам податків, що дають змогу нам втілювати такі важливі проекти.💛💙