ТРОЯНІВ: комплекс заходів, направлений на ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Дата: 11.10.2023 16:39

Триває капітальний ремонт - термосанація будівлі освітнього закладу, замінено старий котел на новий потужністю 400 кВт.

Секретар селищної ради Олександр Ловинюк відвідав Троянів, де разом зі старостою Білеушем Миколою Івановичем, директором Троянівського ліцею Гребенюк Валентиною Борисівною та кочегаром Дехтяренком Юрієм Олександровичем перевірив хід підготовки до опалювального сезону.

Троянівський ліцей, як і інші заклади сфери освіти нашої громади, - в повній готовності до осінньо-зимового періоду. Готовий до роботи новий котел, триває термосанація, заклад повністю забезпечений дровами.👌

Крім того, директор освітнього закладу звернулася з великим проханням (що є необхідністю!), провести поточний ремонт вуличного освітлення по існуючих опорах навколо ліцею. На жаль, тут вже багато років не бачили світла. А в цей час освітній заклад розвивається, ми впевнено крокуємо вперед, і відсутність освітлення не пасує такому прекрасному закладу. Тим паче, зараз темніє рано, і це є безпеки. Тому директор буде виходити з проханням до депутатського корпусу - виділити кошти на ремонт зовнішнього освітлення.

Троянів - великий населений пункт, колишній районний центр, де нині проживає 1748 чоловік. В освітньому закладі навчається 186 учнів, що складає третину від проектної потужності ліцею.

🌿Піклування про освітні заклади, де навчаються наші діти, - пріоритетний напрямок роботи Новогуйвинської селищної ради. Разом працюємо заради майбутнього наших дітей - заради майбутнього України!💛💙