Засідання МК заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів

Дата: 06.10.2023 09:14

04 жовтня 2023 року відбулось чергове виїзне засідання МК заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів у Новогуйвинському ліцеї. На засідання запросили дільничого інспектора поліції

Маслюківського В. П., який обслуговує смт. Озерне та с. Пряжево.

На порядку денному стояли нагальні питання сьогодення:

• Відповідальність неповнолітніх за скоєння правопорушень;
  • Безпечне освітнє середовище;
  • Питання травматизму в освітніх закладах ТГ;
  • Участь учасників освітнього процесу у різного роду конкурсах.

Вадим Петрович у своєму виступі познайомив присутніх із планом дій, в результаті скоєння правопорушень неповнолітніми. Яка відповідальність покладається на батьків таких дітей у разі паління, вживання спиртних напоїв та пропусків занять без поважних причин.

Г. С. Панова, головний спеціаліст Відділу освіти Новогуйвинської селищної ради наголосила на відповідальності педагогів у створенні безпечного освітнього середовища. Розглянули з присутніми алгоритм дій керівника освітнього закладу  у разі травмування дитини під час освітнього процесу або в позаурочний час.

Домс І. М., директор  центру позашкілля  Відділу освіти Новогуйвинської селищної ради ознайомила з вимогами і правилами оформлення участі у різного роду конкурсах.