04 жовтня секретар селищної ради Олександр Ловинюк взяв участь у он-лайн засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України на базі Житомирської області

Дата: 05.10.2023 11:03

Засідання відбулося за участю міністра у справах ветеранів Ю. Лапутіної,  міністра з питань охорони здоров’я В. Ляшка, голови Житомирської обласної військової адміністрації В. Бунечка, застпуника голови Житомирської обласної ради В. Ширми, керівників департаментів Житомирської обласної військової адміністрації та місцевого самоврядування.

В рамках засідання з представниками органів центральної влади, обласної військової адміністрації, органами місцевого врядування обговорено ряд важливих для регіону на сьогодні питань.

Серед питань, які винесли на обговорення, йшлося про реалізацію заходів із комплексної реабілітації військових.

Реалізація нової ветеранської політики – один із 10 пріорітетів держави сьогодні. Ефективний інформаційний супровід ветеранів, створення ветеранських хабів, розвиток інституту помічника ветерана, реабілітація ветеранів через спорт – це що, потрібно зробити на місцях, аби забезпечити максимальну адаптацію для наших Воїнів на шляху переходу до цивільного життя.

Однією з тем обговорення було і діяльність індустріальних парків. Також чималу увагу приділено питанню недостатності фінансового ресурсу при здійснення власних та делегованих повноважень органами місцевого самоврядування.