У Центрі розвитку дітей "Сонячний теремок"🌞в селищі Озерному триває капітальний ремонт-термосанація

Дата: 03.10.2023 12:16

Будівля зведена 1989 року. За всю історію тут проводили лише поточні ремонти та єдиний капітальний ремонт у 2006 році, що полягав у ремонті даху, а саме облаштуванні двоскатної покрівлі на плоскій покрівлі. І ось цього довгожданного капітального ремонту чекали майже 20 років!!!

Проектна потужність закладу - 290 дітей. Нині тут навчається 141 дитина (це 49-50 %).

🔰 Термосанація та заміна даху дозволить створити комфортні умови для виховання та розвитку дітей.

Переконаний, що сьогодні, поряд з підтримкою армії, необхідно направляти кошти найперше на підтримку закладів освіти та розвиток дітей. Це ті напрямки, які є нашим внеском у майбутнє вільної, освіченої України.

🔰 Особливий акцент робимо на енергоефективності, що є пріоритетним напрямком у державі.

Розуміємо, що ремонт завдає певних незручностей дітям та колективу закладу під час навчально-виховного процесу. Відповідальність за роботу закладу лежить на директорові Соколовській Ірині Броніславівні. Тому, координуючи дії з нею, намагаємося провести всі необхідні роботи оперативно і при цьому якісно.

🌿 Дякуємо Ірині Броніславівні за багаторічну працю на педагогічній ниві, за любов до дітей, щоденне піклування про наших наймолодших жителів громади. Ірина Броніславівна очолює прекрасний педагогічний колектив, який самовіддано працює заради наших дітей.

🌿Ми, в свою чергу, й надалі будемо робити все можливе, щоб педагоги могли працювати в комфортних умов, а дітлахам хотілося з радістю бігти до своїх освітніх закладів.

Планується і вже проводиться подібний ремонт у Новогуйвинському ЗДО "Дзвіночок" і розпочинається у Сінгурівському ЗДО "Дивограй".

Дякуємо платникам податків, що дають змогу нам проводити такі важливі роботи заради розвитку нашої громади та добробуту її жителів.