№1354 Про внесення змін до Програми забезпечення територіальної оборони на 2023-2025 роки та передачу майна

Дата: 03.10.2023 08:54

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 1354

(тридцять дев’ята сесія восьмого скликання)

«26» вересня 2023р.                                                        смт Новогуйвинське

Про внесення змін до Програми

забезпечення територіальної оборони

на 2023-2025 роки та передачу майна

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні,   Законами України «Про правовий режим воєнного стану», «Про оборону України»,  «Про Збройні Сили України», постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998р. № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розглянувши клопотання військових частин Збройних Сил України, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії селищної ради з питань планування, бюджету та фінансів від 20.09.2023, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести наступні зміни до Програми забезпечення  територіальної оборони на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням тридцять другої сесії селищної ради восьмого  скликання від 24.01.2023 №1179, зі змінами, внесеними рішенням тридцять шостої сесії восьмого скликання від 23.05.2023р. № 1224, (далі – Програма):

1.  У пункті 5. «Учасники Програми» розділу І. «Паспорт Програми» та у Додатку 2 «Заходи  щодо матеріальної підтримки бойових військових частин Збройних Сил України» Програми вираз: «в/ч А0281» замінити на «військові частини Збройних Сил України» та доповнити словами «інші сільські, селищні, міські ради, добровольчі формування».

1. «Заходи з реалізації завдань Програми забезпечення територіальної оборони на 2023-2025 роки» Додатку 1 Програми доповнити пунктом 13 наступного змісту:

Зміст заходу

Виконавці

Орієнтовні обсяги фінансування

з селищного бюджету за роками

Загальні обсяги фінансування

2025

13.

Надання іншої субвенції місцевим бюджетам на заходи з територіальної оборони

Новогуйвинська селищна рада,

сільські, селищні, міські ради

За потреби та  у межах фінансових можливостей бюджету селищної територіальної громади

1. Переліки заходів у пунктах 1 та 2 Додатку 2 «Заходи  щодо матеріальної підтримки бойових військових частин Збройних Сил України» Програми доповнити виразами наступного змісту: «…, моделей імітації ран і ушкоджень та інших моделей; медичних, медично-навчальних тренажерів та манекенів для надання невідкладної домедичної, медичної (лікарської) допомоги та проведення навчань з надання невідкладної, домедичної, медичної (лікарської) допомоги.»

1. Надати матеріальну підтримку у натуральній формі військовим частинам Збройних Сил України (за їх зверненнями), передавши безоплатно із комунальної власності Новогуйвинської селищної територіальної громади в особі Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області у державну власність військовим частинам Збройних Сил України придбане селищною радою індивідуально визначене майно для військових частин Збройних Сил України відповідно до Програми забезпечення територіальної оборони  на 2023-2025 роки.

1. Секретарю Новогуйвинської селищної ради забезпечити передачу індивідуально визначеного майна військовим частинам Збройних Сил України відповідно до Програми забезпечення територіальної оборони  на 2023-2025 роки та підписати акт його передачі-приймання.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності та начальника відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення – головного бухгалтера селищної ради Олену ГРИГОР’ЄВУ.

Секретар селищної ради                                                    Олександр ЛОВИНЮК