Дорогі, шановні вчителі!

Дата: 29.09.2023 15:08

Дорогі, шановні вчителі! Відділ освіти Новогуйвинської селищної ради від усієї душі вітає вас з професійним святом - Днем вчителя!

Кожен проведений вами урок – це маленьке життя, завжди цікаве і пізнавальне, яке проходить на одному диханні. І в цей золотий осінній день бажаємо вам завжди залишатися на тій педагогічній вершині, якої ви досягли, отримувати задоволення від роботи та пишатися її результатами.

Терпіння вам великого,  гарного настрою, натхнення та радості, миру в Україні!

Гарних учнів всім нам,  нехай всі ваші старання та зусилля роблять наш чудовий світ ще прекраснішим!

Бажаємо вам міцного здоров’я, щасливої долі, творчих успіхів і нових відкриттів, вагомих здобутків у всіх задумах та починаннях, добра, любові та незламної віри у Перемогу!

Нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!

Щиро віримо, що наступне ваше професійне свято ми відзначимо у нашій мирній Україні! Працюємо та разом наближаємо Перемогу!

З шаною та повагою начальник Відділу освіти Валентина СЛІНЧУК