Зінчук Сергій Васильович - 29.09.1987- 09.09.2023 р.р.

Дата: 22.09.2023 10:06

Зінчук Сергій Васильович, народився 29 вересня 1987 року у м. Житомирі.

В 1995 року пішов до першого класу Гуйвинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, яку закінчив у 2003 році. З 2003 року навчався в Житомирському вищому професійному училищі – інтернаті які закінчив у 2006 році за фахом «оператор комп’ютерного набору, секретар».

З 2006 по 2007 рік проходив строкову службу у прикордонних військах, м. Київ.

У липні 2007 року підписав контракт на службу у прикордонні війська, на посаду інспектора пс-водія м. Житомир, у липні 2010 року звільнився в запас ЗСУ.

Після звільнення з ЗСУ працював як приватний підприємець.  З квітня 2022 добровільно вступив до лав Національної Гвардії. Мав звання старшого сержанта. До дня смерті ніс службу у штурмовій бригаді «Буревій».

Загинув приїхавши у відпустку додому 09.09.2023 року. Поховали бійця на кладовищі с. Зарічани.

У померлого залишились батько та 4-річний син.