Рада запровадила найвищу відзнаку Новогуйвинської селищної територіальної громади

Дата: 27.09.2023 16:20

Селищна рада запровадила найвищу відзнаку Новогуйвинської селищної територіальної громади – «Почесне звання «Честь і гордість  Новогуйвинської громади» та затвердила положення про таку відзнаку, яке визначає умови присвоєння звання, порядок розгляду кандидатур на його присвоєння та прийняття рішення про відзнаки.

Почесне звання «Честь і гордість Новогуйвинської громади» є найвищою відзнакою Новогуйвинської селищної територіальної громади, яке присвоюється Новогуйвинською селищною радою громадянам України та інших держав, які своєю професійною та громадською діяльністю зробили вагомий внесок у розвиток громади або України, що сприяло піднесенню її авторитету як на державному, так і на міжнародному рівні, а також жителям і працівникам підприємств, установ, закладів та організацій громади, які брали участь у заходах з обороноздатності держави та у захисті територіальної цілісності і незалежності України. Почесне звання  присвоюється лише один раз і є довічним, право на його присвоєння належить виключно Новогуйвинській селищній  раді. Право висування кандидатур претендентів на почесне звання належить: селищному  голові, постійним комісіям, депутатським фракціям та групам, юридичним особам, трудовим колективам підприємств, установ, організацій, розташованим на території ради, їх профспілковим комітетам та громадським організаціям, старостам, зборам громадян за місцем проживання. Самовисування не розглядаються. Почесне звання не присвоюється громадянам, які скоїли раніше злочини, були засудженими, якщо така судимість не знята в установленому законом порядку, а позбавлення почесного звання вирішуються на сесії ради у разі здійснення особою злочину, вирок щодо якої вступив у законну силу.