№ 858 Про організацію  та проведення у січні  – березні 2024 року приписки юнаків   2007 року народження, які проживають   на території Новогуйвинської селищної   територіальної громади, до призовної дільниці

Дата: 27.09.2023 13:16

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 858

«21» вересня 2023р.                                                   смт Новогуйвинське

Про організацію  та проведення у січні

– березні 2024 року приписки юнаків

2007 року народження, які проживають

на території Новогуйвинської селищної

територіальної громади, до призовної дільниці

У відповідності до законів України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами) від 24 лютого 2022 року №68/2022, постанов Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року №352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом» (зі змінами), від 30 грудня 2022 року №1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів», розпорядження Житомирської обласної військової адміністрації  від 09.08.2023 року №369, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради.

ВИРІШИВ:

1.Керівникам підприємств, установ та організацій, закладів освіти, відповідальним за військовий облік військовозобов’язаних, призовників та резервістів у старостинських округах Новогуйвинської селищної ради:

1) Подати списки юнаків 2007 року народження за встановленою формою до сектору військового обліку Управління правового, кадрового забезпечення мобілізаційної роботи та цивільного захисту селищної ради у термін до 25.09.2023 року.

2). Забезпечити оповіщення юнаків 2007 року народження, які підлягають приписці до призовних дільниць для проходження медичного огляду.

2. Директорам гімназій, ліцеїв Новогуйвинської селищної ради забезпечити явку юнаків 2007 року народження, які підлягають приписці, для проходження медичної комісії у супроводі викладача «Захисту України» та медичного працівника закладу освіти.

3. Сектору військового обліку Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту, здійснювати своєчасно:

1) Контроль за поданням необхідних документів для приписки юнаків 2007 року народження.

2) Контроль оповіщення юнаків 2007 року народження про проходження медичної комісії.

3) Після проходження медичної комісії внесення змін про стан здоров`я та дат постановки на облік юнаків 2007 року народження у картки первинного обліку призовників.

4. За результатами виконання заходів щодо приписки громадян до призивної дільниці заслухати завідувача сектору військового обліку Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Попова В.Г. на засіданні виконавчого комітету.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря селищної Олександра Ловинюка.

Секретар ради                                                           Олександр ЛОВИНЮК