Відбулося засідання 39 сесії 8 скликання Новогуйвинської селищної ради

Дата: 26.09.2023 16:25

Фото без опису  Фото без опису

Сьогодні, 26 вересня, під головуванням секретаря селищної ради Олександра ЛОВИНЮКА відбулося пленарне засідання чергової 39 сесія 8 скликання  Новогуйвинської селищної ради.

Зареєструвалось 17 депутатів із 26, то ж кворум було дотримано.

На початку сесії секретар селищної ради оголосив хвилину мовчання щодо вшанування пам’яті всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок  російської агресії.

Питання про організацію та проведення громадських обговорень щодо ліквідації Пряжівської, Руднє-Городищинської, та Озерянківської гімназій було виключено з порядку денного.

Також перенесено   для додаткового вивчення з урахуванням внесених пропозицій питання  щодо звільнення старости Озерянківського старостинського округу  Лихотворик Н.Т.

Депутати підтримали та проголосували  за присвоєння Почесного звання «Честь і гордість» Новогуйвинської громади (посмертно) 30 героям-землякам, які віддали життя, захищаючи Україну .

У ході сесії депутатами селищної ради було розглянуто та внесено зміни до бюджету Новогуйвинської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Під час засідання депутати опрацювали лише  7 питань  земельного блоку.

У роботі пленарного засідання оголошено тривалу перерву а її продовження перенесено на невизначений час.

З прийнятими рішеннями сесій ви можете ознайомитись на сайті Новогуйвинської селищної ради в розділі «Рішення сесії», після їх оприлюднення у встановлений законодавством термін.

Про продовження пленарного засідання 39 сесії буде повідомлено додатково.

Фото без опису  Фото без опису