В Сінгурівському ЗДО "Дивограй" пройшов захід до Дня Миру!

Дата: 22.09.2023 12:32

Фото без опису  Фото без опису

Сьогодні, 21 вересня, світова спільнота відзначає Міжнародний день миру, встановлений резолюцією Генеральною Асамблеєю ООН від 30 листопада 1982 року.

Це не випадковий день у календарі, не пересічний привід для свята, адже мир – це саме та цінність, якої прагнуть усі люди на планеті. Для нас, українців, свято Миру – це заклик до примирення, порозуміння, спільної роботи зі зміцнення стабільності держави, дотримання прав і свобод людини.
             В Сінгурівському ЗДО «Дивограй», діти не оминули це свято. Вони із задоволенням малювали малюнки з символом Миру – голубом, створювали та конструювали відповідну символіку своєю долонею, робили колективну аплікацію “Голуб Миру ” та проводили бесіди ” Мир і дружба”.

Нехай цей світлий день стане символом надії на краще, гарантом подолання усіх перешкод та ворогів. Мир, як і будь-яке благо, залежить від зусиль та єдності людей. Мир – це наше прагнення, і лише від нас залежить його досягнення. Бажаємо усім міцного здоров’я, наснаги, терпіння, мудрості у прийнятті важливих рішень. Мир понад усе, Україна понад усе, Ми понад усе!

Фото без опису  Фото без опису