Про проведення перевірок

Дата: 18.09.2023 10:52

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № _____

«____» _________ 20__ р.                                                          смт Новогуйвинське

Про проведення перевірок

Керуючись ст. 34 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2023 року № 936 «Про внесення змін до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб»,  виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Комісіям селищної ради по проведенню обстеження матеріально-побутових умов проживання громадян, склад яких затверджено розпорядженням Новогуйвинського селищного голови від 07.09.2022 № 125 – ОД, один раз на квартал проводити перевірку   місць розміщення внутрішньо переміщених осіб з метою перевірки факту такого розміщення, його безоплатності, кількості розміщених осіб та умов їх проживання, документів, що посвідчують особу, свідоцтва про народження малолітньої дитини, яка є внутрішньо переміщеною особою, довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи.

1. Затвердити форму акту про перевірку місця розміщення внутрішньо переміщених осіб (додається).

3Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради.

Секретар ради                                                                    Олександр ЛОВИНЮК

до рішення виконавчого комітету

Новогуйвинської селищної ради

від _____________№________

АКТ  №

від _________________________2023 року

Ми, комісія у складі:

______________________________________________________________________,

______________________________________________________________________, в присутності власника житлового приміщення  ___________________________________________, провели перевірку місця розміщення внутрішньо переміщених осіб за адресою: ______________________________________________________________________.

Комісією встановлено, що за даною адресою розміщені внутрішньо переміщені особи:

П.І.П.        ВПО

Дата народження

№ довідки ВПО

Паспортні дані (св-во про народження)

Факт безоплатного проживання

Висновок: Всі вищезазначені громадяни дійсно проживають за адресою:_____________________________________________________.

Члени комісії:

_____________________________   ___________________      _________________

(посада)                                               (підпис)                                      (П.І.П.)

_____________________________      ___________________       _________________

_____________________________        ___________________       _________________

Власник          житла                                  ____________________      __________________

(підпис)                                       (П.І.П.)

М.П.