ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ UA-2023-06-27-011374-a

Дата: 12.09.2023 09:17

Найменування замовника: Відділ освіти Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

Найменування предмета закупівлі: (код ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт) «Капітальний ремонт – термосанація Новогуйвинського закладу дошкільної освіти «Дзвіночок» Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області за адресою: вул. Миру, 3-а, смт Новогуйвинське, Житомирського району Житомирської області».

Код національного класифікатора України код ДК 021-2015 – 45000000-7: Будівельні роботи та поточний ремонт.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до діючих ДБН у будівництві.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: очікувана вартість визначена з урахуванням Настанови з визначення вартості будівництва, затвердженої наказом  Міністерства розвитку громад та територій України (Мінрегіону) від 01.11.2021 №281, та складає: 14 328 524,40 грн.

Технічні, якісні характеристики та очікувана вартість предмета закупівлі підтверджені розробленою проектно-кошторисною документацією та затверджені експертним звітом № 124/КД/2023 від 28 березня 2023 року, виданого ТОВ ««Центр комплексних експертизпроектів».