До уваги батьків та жителів громади!!!

Дата: 31.08.2023 09:45

У складних умовах російської воєнної агресії розпочинається новий 2023-2024 навчальний рік.

Складне і болюче питання реалізації  освітніх програм закладів загальної середньої освіти, адже фінансування виконання навчальних планів здійснюється за рахунок державної субвенції.

Державна субвенція нараховується за формулою розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1088. Проте воєнний стан вносить свої корективи. Кабінет Міністрів України постановою від 30.12.2022 року № 1472 вніс деякі зміни у формулу розподілу державної освітньої субвенції. Цією формулою кошти для поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у повному обсязі не передбачені.

Поділ класу на групи регулюється документом «Порядок поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 20.02.2002 року №128, за яким поділ при вивченні української мови та іноземної мови здійснюються при наявності у класі більше 27 учнів.

Проте Відділ освіти Новогуйвинської селищної ради виходить з ініціативи  до депутатів селищної ради з проханням дозволити поділ класів «Інтелект України» Озерненського та Новогуйвинського ліцеїв, виділяючи при тому додаткові кошти з місцевого бюджету.

Начальник  Відділу освіти    Валентина СЛІНЧУК.