Перелік питань для розгляду на черговому засіданні виконавчого комітету від 25 серпня 2023 року

Дата: 24.08.2023 12:08

Перелік питань на засідання  виконавчого комітету

25 серпня  2023 року

1. Про затвердження фінансового плану Новогуйвинського виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного комунального підприємства на 2024 рік.
  2. Про погодження розміру батьківської плати  за навчання у комунальному закладі «Новогуйвинська музична школа» Новогуйвинської селищної ради на 2023 – 2024 навчальний рік.
  3. Про звільнення від плати за надання соціальних послуг (догляд вдома) комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Новогуйвинської селищної ради.
  4. Про надання дозволу на перепоховання останків померлого.
  5. Про надання дозволу на приватизацію квартири (гр. Коханевич Валентині Василівні, Коханевичу Сергію Анатолійовичу, Коханевич Юлії Сергіївні).
  6. Про включення до Переліку першого типу та затвердження умов оренди нерухомого  майна комунальної власності – нежитлової  будівлі в с. Городище, вул. Кооперативна-2А.
  7. Про надання дозволу на відключення будівлі магазину від мережі централізованого опалення та постачання гарячої води.
  8. Про затвердження рішень Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, про надання компенсації на відновлення пошкодженого майна.
  9. Про затвердження Положення про житлову комісію.
  10. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.
  11. Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 15.06.2023 р. № 784 «Про створення комісії з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території Новогуйвинської селищної ради».
  12. Питання опіки і піклування:
    1. Про влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування, до Потіївського навчально-реабілітаційного центру.
    2. Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання дитини.
    3. Про надання висновку щодо визначення місця проживання дитини.
    4. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.
    5. Про призначення піклувальника над дитиною, позбавленою батьківського піклування.
    6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради № 823 від 21.07.2023р. «Про надання дозволу на дарування 1/5 частки квартири, у  якій зареєстровані малолітні діти».
    7. Про надання дозволу на укладання договору дарування обєктів нерухомого майна на імя малолітньої дитини.
    8. Про надання дозволу на вчинення правочину від імені неповнолітньої дитини.
    9. Про надання дозволу  на укладання договору купівлі-продажу автомобіля, співвласником якого є малолітня дитина.
    10. Про надання дозволу на укладання договору купівлі- продажу автомобіля.
  13.  Різне.