Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню

Дата: 23.08.2023 16:08

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №

«   »                     2023 року                                                 смт Новогуйвинське

Про затвердження актів обстеження

зелених насаджень, що підлягають

видаленню

Відповідно до п.7 п. «а» ст..30 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», ст.28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 року №1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників, у населених пунктах», наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 №105 «Про затвердження правил утримання зелених насаджень в населених пунктах України» та рішенням виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради № 784 від 15.06.2023 р, виконавчий комітет селищної ради.

ВИРІШИВ:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню № 11/23 від 10. 08. 2023 р., № 12/23 від 10.08.2023 р., 13/23 від 17.08.2023 р., 14/23 від 17.08.2023 та надати ордери на видалення зелених насаджень згідно з актом, що додається.

2. Сплата відновної вартості зелених насаджень не проводиться згідно з п.6 постанови Кабінету Міністрів України 01.08.2006 №1045 (знесення аварійних, сухостійних і фаутних дерев, досягнення деревом вікової межі).

3. Взяти до відома, що вказані в акті дерева перебувають в аварійному стані, являють собою потенційну небезпеку життю та майну громадян, є частково або повністю сухостійними, пошкоджені омелою та досягли вікової межі.

4. Організацію робіт щодо видалення насаджень на прибудинкових територіях у тому числі спортивних, дитячих та інших майданчиках, доручити заявникам. Видалення зелених насаджень виконувати з дотриманням встановлених заходів безпеки.

5. Видалені зелені насадження стан дерев яких незадовільний, стовбури пошкоджені, є дупла через хвороби, відповідно до договорів передати в якості дров для внутрішніх потреб підприємств, установ та організацій Новогуйвинської селищної ради.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ містобудування архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Новогуйвинської селищної ради.

Секретар ради                                                            Олександр ЛОВИНЮК