На базі Новогуйвинського ліцею ім. С. Процика відбулося відкриття літнього пришкільного табору «Незламні Мураші»

Дата: 16.08.2023 09:15

Фото без опису  Фото без опису

15 серпня 2023 року відбулося відкриття літнього пришкільного табору «Незламні Мураші» на базі Новогуйвинського ліцею імені Сергія Процика.

Можна було спостерігати як учні, вихователі, гуртківці та адміністрація одягнулися відповідно до першого кольорового дня в таборі

Хочу висловити слова вдячності від себе, директора ліцею, вчителів та дітей Надії Шидловській за майстер-клас із аквагриму для наших учнів, які були організаторами свята під керівництвом Світлани Чос та Олени Олефіренко.

Вихованці мали змогу сьогодні прокачати англійську мову, отримати корисну та цікаву інформацію про математику, виготовити Янголят-охоронців, патріотичне рученятко або створити повітряного змія за це велика вдячність нашим гуртківцям .

Кожен загін під час КТС продемонстрував свої таланти на патріотичну тематику: руханка від 1-го загону, загадки від 2-го загону, пісня від 3-го загону, ребуси від 4-го загону та цікаві запитання із завданнями від 5 загону, вдячність за роботу кожному вихователю.

Щасливі бачити задоволенні обличчя наших дітей.

Фото без опису  Фото без опису