Дата: 15.08.2023 08:58

У К Р А Ї Н А                                   ПРОЕКТ

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № _____

«____» _________ 2023 року                                                     смт Новогуйвинське

Про надання дозволу на відключення

будівлі магазину від мережі централізованого

опалення та постачання гарячої води

Керуючись Законом України «Про житлово-комунальні послуги», Порядком відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 26.07.2019 №169, протоколом постійної діючої комісії щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води при виконавчому комітеті Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області від 31.07.2023 № 1/2023 та з метою забезпечення процедури відключення будівлі магазину від мережі централізованого опалення та постачання гарячої води, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл на відключення від мережі централізованого опалення та постачання гарячої води будівлі магазину за адресою: Житомирська область, Житомирський район, смт Озерне, вул. Авіаційна, 50а, що належить на праві приватної власності гр. Кузьміновій-Семчук І. П..

2. Відключення будівлі від централізованого опалення та постачання гарячої води здійснювати на підставі, у спосіб та на умовах, визначених чинним законодавством України і цим рішенням та лише в міжопалювальний період, але не пізніше ніж 01 вересня.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяну ПАРФЕНТІЄВУ.

Секретар ради                                                                                Олександр ЛОВИНЮК

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проєкту рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради «Про надання дозволу на відключення будівлі магазину від мережі централізованого опалення та постачання гарячої води»

1. Обґрунтування необхідності прийняття рішення.

Проєкт рішення підготовлено відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 26.07.2019 №169, протоколом постійної діючої комісії щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води при виконавчому комітеті Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області від 31.07.2023 № 1/2023.

2. Мета і шляхи її досягнення.

Метою підготовки проєкту рішення є забезпечення процедури відключення будівлі магазину за адресою: Житомирська область, Житомирський район, смт Озерне, вул. Авіаційна, 50а від мережі централізованого опалення та постачання гарячої води.

3. Фінансово-економічне обґрунтування.

Реалізація даного проєкту рішення не потребує залучення бюджетних коштів громади.

4. Громадське обговорення.

Не потребує громадського обговорення.

5. Оприлюднення.

Проєкт рішення «Про надання дозволу на відключення будівлі магазину від мережі централізованого опалення та постачання гарячої води» підлягає оприлюдненню на офіційному веб-сайті Новогуйвинської селищної ради.

Начальник відділу містобудування,                                              Святослав ЮРЧУК

архітектури, житлово-комунального

господарства, благоустрою та