№1320 Про передачу транспортного засобу автомобіль ВАЗ 21214, державний номер АМ 4671 СА, у комунальну власність Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

Дата: 18.07.2023 15:30

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №1320

(тридцять сьома сесія восьмого скликання)

від  «14» липня 2023 р.

Про передачу транспортного засобу

автомобіль ВАЗ 21214, державний

номер АМ 4671 СА, у комунальну

власність Глибочицької сільської ради

Житомирського району Житомирської

області

Керуючись статтями  26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі рішення п’ятдесят першої сесії восьмого скликання Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської від 14.06.2023 №2, звернення КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно з комунальної власності Новогуйвинської селищної  територіальної громади в особі Новогуйвинської селищної ради Житомирського району, Житомирської області у комунальну власність Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області окреме індивідуально визначене майно, що перебуває в оперативному управлінні та обліковується на балансі комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради, а саме:

- транспортний засіб, автомобіль марки ВАЗ 21214, 2008 року випуску,  державний  номер АМ 4671 СА, ідентифікаційний номер ХТА21214081908348,  первісною балансовою вартістю 44658,63 грн (Сорок чотири тисячі шістсот п’ятдесят вісім грн 63 коп.), залишковою вартістю 0,00 (Нуль грн)

- акумулятор 6 ст 60, первісною балансовою вартістю 1650,00 грн (Одна тисяча шістсот п’ятдесят грн 00 коп.), залишковою вартістю 1650,00 грн (Одна тисяча шістсот п’ятдесят грн. 00 коп.)

- шини 155/70R13 – 5 шт, первісною балансовою вартістю 3750,00 грн (Три тисячі сімсот пꜥятдесят грн. 00 коп.), залишковою вартістю 3750,00 грн (Три тисячі сімсот пꜥятдесят грн 00 коп.)

- бензин А-92 0,6 л. на суму 10,64 грн.

2. Вилучити з оперативного управління та балансу комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради індивідуально визначене майно, зазначене в пункті 1 цього рішення майна.

3. Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради делегувати Глибочицькій сільській раді Житомирського району Житомирської області представників до складу комісії з питань приймання передачі майна та забезпечити приймання передачу майна відповідно до вимог чинного законодавства України.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності.

Секретар ради                                                                           Олександр Ловинюк