В Україні фонди безкоштовно роздадуть для навчання 5000 планшетів дітям із соціально вразливих категорій

Дата: 17.07.2023 14:02

Фото без описуНімецька ініціатива #WeAreAllUkrainians у партнерстві з представництвом міжнародної організації Plan International Ukraine розпочинають в Україні реалізацію проєкту з регіонального гуманітарного реагування.  Проєкт має на меті сприяння отриманню доступу до освіти онлайн та спрямований на підтримку вразливих дівчаток і хлопчиків молодшого шкільного віку з родин, які постраждали від війни в Україні та є внутрішньо переміщеними особами. В Україні проєкт впроваджується благодійним фондом BGV, який є партнером німецької ініціативи #WeAreAllUkrainians, зокрема за сприяння Офісу омбудсмана.

Про це повідомляє пресслужба фонду BGV.

У межах проєкту, BGV передасть 5 000 планшетів дітям ВПО. Отримати допомогу зможуть діти молодшого шкільного віку (від 6 до 11 років), в тому числі, діти з особливими освітніми потребами і з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та щодо яких здійснюється соціальний супровід.

Проєкт впроваджується на територіях Київської, Житомирської, Чернігівської, Харківської та Миколаївської областей.

«Досягти разом чогось для дітей, які не мають можливості брати участь у шкільному житті. Чудово, що Plan International та #WeAreAllUkrainians придумали спосіб допомагати разом. Дякую всім партнерам, які долучаються та дбають про те, щоб діти могли продовжувати вчитися для свого майбутнього», – каже Володимир Кличко, який є співзасновником німецької організації допомоги #WeAreAllUkrainians.