До уваги жителів громади !!!

Дата: 07.07.2023 11:25

На Житомирщині 500 родин з дітьми, які втратили одного або двох годувальників в результаті військових дій, отримають фінансову допомогу від ЮНІСЕФ. Протягом травня-червня по всій області здійснювалася реєстрація родин з дітьми із зазначеної категорії на фінансову допомогу від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Сумарно усі члени 500 родин мають отримати 9.7 млн грн.

ГО «НУО» «ІН Тач Юкрейн Фундейшн», як імплементуючий партнер ЮНІСЕФ у Житомирській області, на початку травня оголосила про старт реєстрації на фінансову допомогу від міжнародного фонду. Реєстраційні процедури здійснювали 93 соціальних працівників.

Кожна громада області мала відповідно до територіального поділу відповідальних осіб.

Станом на 01 липня 2023 року реєстраторами та операторами зареєстровано 500 домогосподарств.

В Новогуйвинській громаді адміністратором ЦНАПу  Дар’єю Томашевською спільно з відділом соціального захисту та охорони здоров’я,  відпрацьовані справи 7 родин, 5 з яких отримали дану допомогу.