На закупівлі квадрокоптерів для ЗСУ сесія виділила 1,5 млн грн, витратили трохи більше 1 млн

Дата: 06.07.2023 16:15

Фото без описуДнями військовим Збройних Сил України було передано 10 одиниць спеціальної техніки для виконання бойових завдань. Рішення про придбання квадрокоптерів DJI Mavic 3 для ОДШБр прийняли депутати на засіданні 36-ї сесії 8 скликання.

Депутати передбачили на придбання 10 квадрокоптерів для ЗСУ 1,5 млн грн. Згідно процедури тендерних закупівель, за найвигіднішими пропозиціями, таке обладнання вдалося придбати за 1 084 495 грн.

«Було укладено декілька договорів про закупівлю товарів, згідно тендерних перегонів безпілотники, які передали військовій частині, було придбано за найвигіднішими пропозиціями, які надійшли від постачальників. Решта суми, яку було закладено сесією на придбання квадрокоптерів, а саме 415 505 грн, залишиться в бюджеті», - пояснили у відділі бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Новогуйвинської селищної ради.