Відбулося позачергове засідання виконкому

Дата: 27.06.2023 15:00

Сьогодні, 27 червня, у залі засідань Новогуйвинської селищної ради відбулося позачергове засідання виконавчого комітету. За пропозицією секретаря селищної ради Олександра Ловинюка роботу розпочали виконкому  хвилиною мовчання та вшанування пам'яті усіх загиблих захисників та мирне населення України, що загинули під час війни з російським агресором. Після чого перейшли до розгляду питань згідно затвердженого порядку денного.

В ході розгляду питань порядку денного членами виконавчого комітету розглянуто та підтримано 9 питань, серед яких:

• Про встановлення ТОВ «Теплоплюс 2023» тарифу на теплову енергію для потреб КНП «Обласний протитуберкульозний диспансер» Житомирської обласної ради, її виробництво, транспортування та постачання на установках з використанням альтернативних джерел енергії.
  • Про внесення змін до складу Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та Положення про Комісію.
  • Про впровадження на території Новогуйвинської селищної територіальноїгромади мережі стаціонарних технічних засобів (приладів контролю) фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення дорожнього руху в автоматичному режимі.
  • Про надання дозволу на розміщення атракціонів
  • Про затвердження плану заходів до Дня Конституції України в Новогуйвинській територіальній громаді

Виконком пройшов злагоджено та конструктивно. Всі прийняті рішення будуть оприлюднені на офіційному сайті Новогуйвинської селищної ради згідно терміну визначеного Законом України «Про доступ до публічної інформації» у відповідному розділі.