A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новогуйвинська громада
Житомирська область, Житомирський район

Про встановлення ТОВ «Теплоплюс 2023» тарифу на теплову енергію для потреб КНП «Обласний протитуберкульозний диспансер» Житомирської обласної ради, її виробництво, транспортування та постачання на установках з використанням альтернативних джере

Дата: 23.06.2023 12:10
Кількість переглядів: 80

Фото без опису

У К Р А Ї Н А

     НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

            РІШЕННЯ № _____

 

«____» _________ 2023 року                                                     смт Новогуйвинське

 

Про встановлення ТОВ «Теплоплюс 2023»

тарифу на теплову енергію для потреб

КНП «Обласний протитуберкульозний

диспансер» Житомирської обласної ради,

її виробництво, транспортування та

постачання на установках з використанням

альтернативних джерел енергії

 

Керуючись пп. 2 п. «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 2 ч. 3  ст. 4,  п. 2 ч. 1 ст. 7, ст. 10 та ст. 21  Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. 20 Закону України «Про теплопостачання», наказом  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення» від 12.09.2018  №239, наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» від 05.06.2018 № 130, враховуючи, що тариф на теплову енергію, вироблену з газу, виконавчим комітетом для ТОВ «Теплоплюс 2023» не встановлювався, лист ТОВ «Теплоплюс 2023» від 12.06.2023 №4, виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Встановити тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання на установках з використанням альтернативних джерел енергії, що надає ТОВ «Теплоплюс 2023» для потреб КНП «Обласний протитуберкульозний диспансер» Житомирської обласної ради, у розмірі 2697 грн 75 коп. (без ПДВ) за 1 Гкал.

 

2. Це рішення набуває чинності з моменту офіційного оприлюднення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяну ПАРФЕНТІЄВУ.

Секретар ради                                                                                Олександр ЛОВИНЮК

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проєкту рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради «Про встановлення ТОВ «Теплоплюс 2023» тарифу на теплову енергію для потреб КНП «Обласний протитуберкульозний диспансер» Житомирської обласної ради, її виробництво, транспортування та постачання на установках з використанням альтернативних джерел енергії»

 

1. Обґрунтування необхідності прийняття рішення.

Проєкт рішення підготовлено відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про теплопостачання», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення» від 12.09.2018 № 239, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» від 05.06.2018 № 130, листа ТОВ «Теплоплюс 2023» від 12.06.20234.

2. Мета і шляхи її досягнення.

Метою підготовки проєкту рішення є встановлення тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання на установках з використанням альтернативних джерел енергії, що надає ТОВ «Теплоплюс 2023» для потреб КНП «Обласний протитуберкульозний диспансер» Житомирської обласної ради.

 3. Фінансово-економічне обґрунтування.

Реалізація даного проєкту рішення не потребує залучення додаткових бюджетних коштів.

4. Громадське обговорення.

Не потребує громадського обговорення.

5. Прогноз результатів.

Прийняття рішення дозволить КНП «Обласний протитуберкульозний диспансер» Житомирської обласної ради отримувати послугу з постачання теплової енергії.

6. Оприлюднення.

Проєкт рішення «Про встановлення ТОВ «Теплоплюс 2023» тарифу на теплову енергію для потреб КНП «Обласний протитуберкульозний диспансер» Житомирської обласної ради, її виробництво, транспортування та постачання на установках з використанням альтернативних джерел енергії» підлягає оприлюдненню на офіційному веб-сайті Новогуйвинської селищної ради.

 

Начальник відділу містобудування,                                              Святослав ЮРЧУК

архітектури, житлово-комунального

господарства, благоустрою та

комунальної власності Новогуйвинської

селищної ради

Секретарю Новогуйвинської селищної ради

Олександру ЛОВИНЮКУ

Просимо включити до порядку денного чергового засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради проєкт рішення «Про встановлення ТОВ «Теплоплюс 2023» тарифу на теплову енергію для потреб КНП «Обласний протитуберкульозний диспансер» Житомирської обласної ради, її виробництво, транспортування та постачання на установках з використанням альтернативних джерел енергії»

Додатки: 1. Пояснювальна записка на 1 арк. в 1 прим. 2. Проєкт рішення «Про встановлення ТОВ «Теплоплюс 2023» тарифу на теплову енергію для потреб КНП «Обласний протитуберкульозний диспансер» Житомирської обласної ради, її виробництво, транспортування та постачання на установках з використанням альтернативних джерел енергії» на 2 арк. в 1 прим.

 

Начальник відділу містобудування,                                           Святослав ЮРЧУК

архітектури, житлово-комунального

господарства, благоустрою та комунальної

власності Новогуйвинської

селищної ради

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь