У Новогуйвинській музичній школі відбулося вручення свідоцтв та випускний концерт

Дата: 22.06.2023 11:49

21 червня відбулася важлива і хвилююча подія в житті учнів та вчителів КЗ "Новогуйвинська музична школа" - випускний вечір. 19 випускників школи отримали свідоцтва про отримання музичної освіти -  документи про здобуті знання, вміння та навички, які вони отримали завдяки старанному навчанню, кропіткій праці викладачів та підтримці батьків.

Від імені Новогуйвинської селищної ради начальник відділу культури, розвитку туризму, молоді і спорту Оксана Поплавська привітала присутніх зі святом та відзначила директора закладу Вероніку Поліщук Подякою Новогуйвинської селищної ради за вагомий внесок у розвиток культури, багаторічну самовіддану працю, високий професіоналізм. На завершення свята випускники подарували всім присутнім прощальний концерт.